Víkendové lyžařské kurzy

VÍKENDOVÉ LYŽAŘSKÉ KURZY - sezóna 2023/2024 -přihlašování ukončeno, kurzy jsou již v plném provozu

Informace k termínům a cenám víkendových lyžařských kurzů naleznete v sekci Lyžařský vlek - Lyžařská škola

Při vyplnění přihlášky věnujte prosím pozornost vyplňovaným údajům - zejména e-mailovému kontaktu. Na zadanou e-mailovou adresu bude po vyplnění odeslán automaticky potvrzovací e-mail s údaji z přihlášky a současně také pokyny k platbě. Platbu prosím zasílejte s variabilním symbolem uvedeným v mailu.

POZOR! Kurzy jsou určeny pro děti, které nejpozději v den zahájení kurzů dovrší 4 roky - tj. datum narození nesmí být pozdější než 2./3.12.2019 !! Nedodržení tohoto pravidla může být důvodem k vyřazení dítěte z kurzu bez nároku na náhradu.

Odesláním přihlášky do víkendového lyžařského kurzu je provedena pouze rezervace místa. Místo je definitivně potvrzeno po zaplacení ceny kurzu na účet TJ. Uzávěrka je do 19.11.2023. Po tomto termínu budou neuhrazená místa nabídnuta zájemcům z řad náhradníků.

ZDE: PŘIHLÁŠKA PRO SEZÓNU 2023/2024 přihlašování ukončeno- !! AKTUÁLNÍ ZDE INFO!!!

ZDE: PŘEDNOSTNÍ PŘIHLÁŠKA pro sezónu 2023 / 2024 přihlašování uzavřeno.

- slouží pouze pro přednostní přihlášení účastníků víkendových lyžařských kurzů z předcházející sezóny. Přednostní přihláška bude možná pouze 24hodin od spuštění. Nebude povolena změna účastníka.!

POZOR, testováno v aktuálních verzích prohlížečů MozillaFirefox, Chrome a Edge (Internet Explorer již není podporován)!!!

Všechny odeslané přihlášky jsou automaticky zařazovány do seznamu s rozdělením na zvolený den a čas kurzu. V seznamu je u každého přihlášeného uveden také variabilní symbol pro případ, že by nedorazil potvrzovací e-mail.

Pokud zpracujeme platbu k danému variabilnímu symbolu, potom je jméno v seznamu přihlášených zvýrazněno

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH PRO AKTUÁLNÍ SEZÓNU - 2023/2024

Děkujeme za důvěru, kterou nám projevujete vyplněním přihlášky.

 

 

 

 

 

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH - PŘEVOD PŘIHLÁŠEK ZE SEZÓNY 2020/21 na SEZÓNU 2021/22

2021-Prohlášení účastníka LŠ